Karta właściciela psa i kota
118.jpg

Kochani!

Znacie powiedzenie, że przezorny zawsze ubezpieczony? Codziennie kiedy wychodzimy z domu, zakładamy, że szybko i bez komplikacji do niego wrócimy. Natomiast zdarzają się czasem różne nieprzewidziane sytuacje.
Kto zajmie się Twoim psem lub kotem, jeśli nagle z pracy lub ulicy trafisz np. do szpitala? Bardzo często możemy liczyć na rodzinę czy przyjaciół, ale czy oni przejęci sytuacją, będą w pierwszej kolejności myśleć o pozostawionym w domu zwierzaku?
W takich sytuacjach bardzo przydaje się karta właściciela psa lub kota. Ustalcie z jedną bliską Wam osobą ( najlepiej jeśli ta osoba nie mieszka z Wami), że w razie kryzysowej sytuacji zajmie się Waszym zwierzakiem ( dobrze też od razu ustalić kwestie kluczy do mieszkania). Wpiszcie jej dane na karcie, a kartę włóżcie do portfela. Taka karta przyda się nawet jeśli zgubiliśmy/straciliśmy telefon, a sytuacja zatrzymała nas poza domem.
Wystarczy, że zaznaczycie w uwagach do zamówienia jaka kartę Wam dorzucić, a z radością wyślemy ją Wam, trzymając kciuki, żeby nigdy nie była potrzebna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium