Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

do kasy suma: 0,00 zł

Zawartość koszyka

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania
POZNAJ RITĘ!
16.jpg

Niektóre inicjatywy, to coś więcej niż zwykły biznes. To pomysł na życie i uczynienie świata choć odrobinę lepszym. Są owocem niezwykłego splotu wydarzeń, który doprowadza do czegoś, o czym wcześniej nie można było nawet marzyć. Powstają z potrzeby chwili i jak najlepszego zaspokojenia wymagań tych, których darzymy wyjątkowym uczuciem. Tak właśnie było w przypadku Dogs Plate. Poznaj Ritę - czworonożną iskrę, która rozpaliła w nas pragnienie podnoszenia wśród właścicieli psów świadomości dotyczącej żywienia oraz stworzenia produktu, który zapewnia psom zdrowie, energię i wyjątkowe doznania smakowe.

Pieskie życie

Rita to czteroletnia suczka, która na swoim grzbiecie dźwiga smutną i traumatyczną przeszłość. Pozwól jednak, że zaczniemy od początku. Jej tułaczka zaczęła się w momencie, gdy ówczesny właściciel Rity dowiedział się, że ta spodziewa się szczeniaków. Chcąc pozbyć się problemu, wybrał najgorsze wyjście z możliwych, porzucając Ritę. Przywiązał ciężarną suczkę pod lokalnym sklepem spożywczym i zostawił ją zdaną samą na siebie. W zasadzie nikt nie wie jak długo tam przebywała. Spod sklepu wycieńczona, zdezorientowana i przybita ludzkim okrucieństwem Rita, trafiła do schroniska dla bezdomnych psów. Tam nadszedł czas rozwiązania. Niestety będąca w szoku suczka, tuż po porodzie zadusiła swoje potomstwo. Przyczyną był szok w którym znajdowała się Rita, a być może do głosu doszedł też instynkt, który nakazał uczynić jej wszystko, by jej dzieci nie spotkał tak straszny los jak ją samą. Mijał czas, a Ritę omijały kolejne adopcyjne szanse. Przyszedł jednak dzień, gdy do schroniska zawitał człowiek, który chciał opuścić jego mury tylko z Ritą u boku. Tak trafiła do pewnej poznańskiej rodziny. Jednak na skutek różnych okoliczności nie mogła zostać w nowym domu na stałe. Znów los okazał się niełaskawy. Tym razem jednak rozstanie przebiegło w bardziej humanitarny sposób. Ogłoszenie z informacją o poszukiwaniu nowego domu dla Rity pojawiło się na jednym z portali społecznościowych.

Nadzieja na lepsze życie

Natrafiła na nie Agata. W przeszłości była już właścicielką czworonogów. W dzieciństwie miała szorstkowłosego jamnika Fila, który w jej rodzinnym domu wiódł przez 17 lat szczęśliwe życie, a za studenckich czasów towarzyszyła jej dobermanka Gina. Teraz nie myślała poważnie o adopcji psa, ale jej zdanie zmieniło się o 180 stopni, gdy tylko zobaczyła Ritę i zapoznała się z jej historią. Agata natychmiast skontaktowała się z autorką ogłoszenia i podjęła starania, by Rita jak najszybciej trafiła pod jej dach. Gdy doświadczona przez życie psina trafiła do Agaty, poczuła że to jej miejsce na ziemi i że to tutaj jest ten kochający dom, na który od zawsze czekała.

Narodziny Dogs Plate

Pierwsze tygodnie i miesiące wspólnego życia nie były jednak łatwe. Nieufna, a także wyczerpana fizycznie i psychicznie Rita niechętnie jadła. Tych problemów żywieniowych nie udało się zażegnać przy pomocy żadnej z dostępnych na rynku karm, więc Agata postanowiła, że sama zacznie przygotowywać posiłki dla Rity. Gotując dania dla swojego psa Agata zwracała uwagę nie tylko na najwyższą jakość wykorzystywanych składników, ale także na dodawanie do tej domowej karmy odpowiednich suplementów. Pozytywne działanie zastosowanej diety było widoczne bardzo szybko - sierść Rity stała się miękka i błyszcząca, zyskała mnóstwo energii, przestała mieć problemy z nieprzyjemnymi gazami, a wyniki badań weterynaryjnych znacząco się poprawiły. NIeco problematyczne i czasochłonne było jednak codzienne, samodzielne gotowanie dań dla Rity. Wtedy Agata zaczęła marzyć o tym, jak wygodnie byłoby mieć równie dobrą karmę dla zwierzaka, jednak gotową do spożycia, dającą możliwość zabrania jej w dowolne miejsce i wygodnego zamknięcia, gdy pies nie zje na raz całej porcji. To pragnienie, by karma która służy Ricie trafiła także do misek innych czworonogów było tak silne, że Agata szybko przeszła do działania. Podjęła współpracę z Poznańskim Uniwersytetem Przyrodniczym, z Dr. Joanną Kobus-Cisowską, która we współpracy z Lekarzami Weterynarii i w oparciu o najnowsze badania europejskie dotyczące żywienia psów, opracowała skład pierwszej karmy Dogs Plate Active. Później poszło już z górki. Powstało coś dla juniorów, coś dla seniorów oraz trzy dania dla psów ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi - Sensitive, Proliver i Light.

Właśnie taka jest historia Rity i Agaty, dzięki którym najwyższej jakości posiłki Dogs Plate możesz serwować również Twoim czworonożnym przyjaciołom. Zachęcamy Cię do podzielenia się z nami również historią Twojej relacji z ukochanym psem, ponieważ wiemy że każda z nich jest wyjątkowa i warta opowiedzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium