Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

do kasy suma: 0,00 zł

Zawartość koszyka

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania
Czy Twój pies powinien nosić żółtą wstążkę? 0
52.jpg

W ramach naszej kampanii pt. "Październik miesiącem edukacji" kontynuujemy temat żółtej wstążki jako znacznika dla psiaków potrzebujących więcej życiowej przestrzeni zwłaszcza w miejscach publicznych.

Stąd poniżej zapożyczyłam (oczywiście za zgodą autorki) test Kamy Wojdy, który pozwoli Wam łatwiej zdiagnozować czy Wasz przyjaciel potrzebuje czy nie takiej wstążeczki.

Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK to właśnie dowiedziałeś się, że Twój pies jest nosicielem żółtej wstążeczki ????

1. Czy Twój pies nie czuje się dobrze wśród obcych ludzi i woli zachować bezpieczny dystans?
2. A może na razie nie jest mistrzem psich kontaktów społecznych?
3. Zdarzają się Wam ataki paniki na spacerze?
4. Mijający rower sprawia, że Twój pies ma "zawał" albo ma go rowerzysta, który mija Twojego psa?
5. Znacie się od niedawna, to nowy związek i jeszcze nie wiecie o sobie wystarczająco dużo żeby móc przewidywać swoje reakcje?
6. Trafiło się choróbsko, kontuzja, trwa leczenie, rehabilitacja i Twój pies potrzebuje więcej spokoju i przestrzeni?
7. Jesteście w trakcie treningu, pracujecie nad jakimś problemem, albo po prostu powtarzacie ćwiczenia z zajęć i nie chcecie żeby ktoś Was rozpraszał?

Żółta wstążka to międzynarodowy znak "Proszę nie zbliżaj się, daj mi przestrzeń". Żółta wstążka to żaden wstyd - to kolejna rzecz, dzięki której możesz zadbać o komfort swojego psa ???? Zawiąż ją na smyczy lub obroży.

Jeśli Twój pies nie jest nosicielem, nie zapominaj o tym, żeby przyjrzeć się innym spacerującym ogonom - może gdzieś mignie Ci żółta kokardka a Ty postanowisz być miłą osobą i nie podejdziesz do takiego psa.

Pamiętajcie, że w naszym sklepie internetowym przy każdym składanym zamówieniu możecie poprosić o taką wstążeczkę, a my ją dołączymy do wysyłki.

Pozdrawiam Was Agata:)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium