Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

do kasy suma: 0,00 zł

Zawartość koszyka

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania
Psia Kawa w Restauracji Dmuchawce
60.jpg

Razem z Mów do Łapy postanowiłyśmy, że będziemy kontynuować wspólne niesienie kaganka oświaty wśród naszych szanownych poznańskich Psiarzy. 

W tym celu 22 listopada w Restauracji DMUCHAWCE na poznańskim Chwaliszewie zorganizowałyśmy drugie już spotkanie edukacyjne. Tym razem temat związany był z pielęgnacją czworonogów, zarówno tą wewnętrzną jak i zewnętrzną. Na spotkanie zaprosiłyśmy groomerkę Panią Joanne Muzolf z Wyspy Psa, która przybliżyła nam tajniki pielęgnacji czyli jakiej szczotki do jakiej sierści bądź włosa używać, jak często kąpać i obcinać paznokcie naszym pociechom, czy trzeba czyścić uszy i wiele innych interesujących tajników dzięki niej poznaliśmy.

Potem Kama Wojda rozpracowała temat od strony behawiorystycznej, czyli opowiedziała jak odczarować łazienkę, co zrobić aby zaprzyjaźnić psa z nożycami do paznokci bądź ze szczotką pamiętając zawsze o poczuciu komfortu zarówno u czworonoga jak i u Pana, Pani:)

Na koniec nasza niezastąpiona pasjonatka psiej diety Monika Sankowska odczarowała temat suplementacji, a zwłaszcza jej wpływu na sierść i skórę oraz ogólną kondycję oraz oczywiście diety całościowej. Podkreśliła po czym możemy poznać, że psu brakuje pewnych suplementów i jak je uzupełnić.

Na końcu jak zawsze było mnóstwo pytań i merytoryczna dyskusja, za którą bardzo Wam dziękujemy.

Na koniec jeszcze chciałam dodać, że Restauracja Dmuchawce jak zwykle spisała się na medal, ciasta i jedzenie było pyszne ! No i najważniejsze, że nie było żadnego problemu aby zjeść w towarzystwie naszego Czworonoga.

Oczywiście w Dmuchawcach są dostępne nasze słoiki, aby nie karmić psa resztkami ze stołu!

Pozdrawiam Agata

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium