Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Darmowa dostawa już od 200zł!

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

do kasy suma: 0,00 zł

Zawartość koszyka

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania
AKADEMIA RYNKU ZOOLOGICZNEGO EDYCJA 6 0
78.jpg

20 Lutego bieżącego roku miałam okazję i zaszczyt uczestniczyć w szóstej już edycji Akademii organizowanej przez naszą poznańską gazetę "Rynek Zoologiczny".

Powiem szczerze, że jest to bardzo fajna inicjatywa mająca na celu wsparcie Przedsiębiorców z branży zoologicznej oraz ich Pracowników w doskonaleniu ich warsztatu sprzedażowego i przybliżeniu im trendów marketingowych miłościwie nam panujących. Wiadomo świat się zmienia, branża rozwija, a człowiek aby nie wypaść z obiegu musi za tym wszystkim nadążyć.

Szkolenie prowadziła Pani Renata Kozłowska z firmy Higher Consulting i powiem szczerze jestem pod wrażeniem wiedzy, umiejętności przekazu oraz zachęcenia do pracy uczestników. Było to merytoryczne, pełne życiowych przykładów spotkanie, z którego, jeśli ktoś uważnie słuchał, to naprawdę można wyciągnąć wnioski i wdrożyć wiele pro-sprzedażowych działań na swoim podwórku. Giniemy w sieciach i wielkich supermarketach, w których jesteśmy anonimowi i często nie możemy spotkać ludzi, którzy są kompetentni w danej dziedzinie. I tu jest wielki ukłon dla mniejszych sklepów, prowadzonych często przez właścicieli, którzy się rozwijają, douczają i cały czas mają kontakt ze swoim Klientem. W takich miejscach czujemy się komfortowo i chętnie do nich wracamy.

Dlatego brawo dla Rynku Zoologicznego za inicjatywę, gdyż edukacja i świadomość powoduje, że się rozwijamy po to aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Czworonożnych Przyjaciół i ich opiekunów.

Agata Szukalska

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium